LG pristato namų pramogoms skirtą sprendimą „Smart TV“

LG pristato televizoriams skirtą technologiją „Smart TV“, suteikiančią itin paprastą prisijungimą prie pramogų turinio internete. Naujoji technologija bus pristatyta Berlyne vyksiančioje „IFA 2010“ parodoje.

LG Smart TV

Išmaniąja televizija vadinama „LG Smart TV“ naudotojams pristato keturis pažangius namų pramogų sprendimus: „Easy“, „Fun“, „More“ ir „Better“. „Easy“ – sprendimas, leidžiantis įvairias programas bei čia pat peržiūrimus filmus ar nuotraukas patogiai išdėstyti ir valdyti televizoriaus ekrane. Speciali platforma „Home Dashboard“ sukuria patogią vartotojo sąsają, kurią lengva valdyti nuotoliniu pulteliu.

„LG Smart TV“ sprendimas „Fun“ siūlo platų laisvalaikio programų pasirinkimą, tuo tarpu „More“ atveria neribotą prieigą prie internete esančios informacijos ir pramogų, leidžia prisijungti ir į televizoriaus ekraną perkelti informaciją saugomą išorinėse laikmenose. „More“ taip pat suteikia galimybę informaciją iš televizoriaus belaidžiu ryšiu perkelti į išmaniuosius telefonus, kompiuterius ir kitas laikmenas.

Bendradarbiaudama su daugeliu stambiausių interneto tiekėjų, LG siūlo sprendimą „Better“, atveriantį platų interneto turinio ir paslaugų pasirinkimą, leidžiantį greitai prisijungti prie mėgstamiausių interneto portalų, kaip pvz. „YouTube“.