Neabejotinai stilingiausias metų telefonas – „LG Optimus“

Metų stilingiausiojo titulą pretenduojantys gauti mobilieji telefonai turi rimtą konkurentą – „LG Optimus“ GT540. Susipažinkime iš arčiau su šiuo ateities dizainą pristatančiu telefonu.

Optimus (GT540) Android telefonas

Tik pasirodęs Azijoje ir Europoje, „LG Optimus“ sulaukė didžiulio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio. Naujas požiūris į dizainą ir patogų naudojimą, pritaikymas plačiajai visuomenei suteikia „LG Optimus“ išskirtinumą išmaniųjų telefonų rinkoje 2010 m.

Dizaino koncepcija

Siekdami sukurti plačiajai visuomenei skirtą telefoną, dizaineriai ieškojo visiškai naujos, kiekvieno naudotojo skonį atitinkančios dizaino koncepcijos. Iki šiol išmaniųjų telefonų dizainas atrodė gana standartiškai – tamsi spalva, masyvus dydis, gana sudėtingas, tik gerai išmanantiems technologijas naudotojams pritaikytas valdymas.

Optimus (GT540) Android telefonas

Galimybė naudotis socialiniais tinklais telefone – iki šiol yra viena svarbiausių išmaniųjų telefonų pranašumų. Todėl „LG Optimus“ kūrėjams socialinių tinklų naudotojai buvo itin svarbi auditorija. Kuriant telefoną nebuvo pamiršti ir norintys surasti mobiliųjų pramogų.

Dizainerių komanda

Kuriant naująjį „LG Optimus“ pasitekta geriausių dizainerių komanda – ta pati, kuri sukūrė 10 mln. naudotojų pamėgtą „LG Viewty“. Jų tikslas buvo sukurti paprastą, tačiau tuo pačiu metu ir egzotiško dizaino telefoną. Keturių dizainerių komanda, bendradarbiaudama su įvairių sričių ekspertais šiam projektui skyrė metus – nuo 2009 gegužės iki 2010 balandžio.

„LG Optimus“ ir kvepalai

Dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš kvepalų gamintojų, kuriančių vyrams ir moterims skirtas produkcijos linijas. Dizaineriai sukūrė paprastą, tuo pačiu ir egzotišką stilių, pritaikytą tiek vyriškajai, tiek ir moteriškajai auditorijai.

Telefono linijos atspindi rytietišką stilių – simetriški, subtiliai persipinantys linijų vingiai sukuria idealią dizaino harmoniją. Garsiakalbis, šoniniai mygtukai, kitos formos nuosekliai subalansuoti su simetrišku telefono dizainu.

Dešimties skirtingų spalvų keičiamas korpusas – nuo juodo iki rožinio – leidžia pritaikyti telefoną įvairiems skoniams.

Telefono dizainas išsiskiria ne tik spalvomis, bet ir korpuso tekstūra. „LG Optimus“ dizaineriai įkvėpimo sėmėsi iš aukštosios mados namų, o tiksliau jų kuriamų rankinių. Jų tekstūros pavyzdžiai buvo panaudoti moterims skirtame „LG Optimus“ dizaine.

Praktiškumas

Nepaisant naujojo dizaino, „LG Optimus“ kūrėjai siekė sukurti itin praktišką, lengvai naudojamą telefoną, turintį visas būtinas išmaniojo telefono savybes.

Visų pirma patogi forma – įgaubimai korpuso viršuje ir apačioje, galimybė lengvai naviguoti, naudotis šoniniais mygtukais. Kurdami itin grakščių formų telefoną dizaineriai nepamiršo ir jo atsparumo smūgiams. Be to, 3 colių įstrižainės ekraną turintis „LG Optimus“ dėl mažo dydžio puikiai telpa kišenėje ar delne.

Norėdami maksimaliai išnaudoti formą patogiam naudojimui, dizaineriai suteikė naudotojams galimybę lietimui jautrų ekraną valdyti vieno piršto galiuku.

Patogumas

Išskirtinio dizaino telefonas pasižymi patogiu ir paprastu naudojimu bei funkcionalumu – galima lengvai naudotis socialiniais tinklais, tikrinti žinutes, naudotis mobiliuoju internetu, klausytis muzikos ar peržiūrėti video filmukus. Integruota operacinė sistema „Android“ leidžia pertvarkyti telefono aplankus, taip juos pritaikant prie savo poreikių – tai suteiks galimybę daug lengviau rasti ir tvarkyti programas.

Neabejojama, kad „LG Optimus“ taps tikra „bomba“ išmaniųjų telefonų rinkoje. Tikimasi, kad jis patiks net ir tiems, kurie anksčiau nesirinkdavo išmaniųjų telefonų baimindamiesi jų sudėtingo valdymo ar negrabių formų.