„LG Electronics“ pozicijas plazminių televizorių rinkoje sustiprins naujieji „PJ350“ ir „PJ550“

Viena iš pirmaujančių pasaulio plokščiaekranių televizorių, garso bei vaizdo technikos gamintojų „LG Electronics“ (LG) pristato geriausią dizaino, technologijų ir pramogų pasirinkimą naujuosiuose „PJ550“ ir „PJ350“. Naująją 2010 metų plazminių televizorių seriją pristatantys modeliai pasižymi itin plonu korpusu, nedideliu svoriu, o specialus apsauginis ekrano sluoksnis suteikia dar ryškesnį vaizdą nei iki šiol.

LG 50PJ550 plazminiai televizoriai

Televizoriuose integruota 600 Hz „Sub-field Driving“ technologija tiksliai reaguoja į pasikeitimus ekrane ir itin aiškiai rodo judančius bei statiškus vaizdus. Technologija „Dual XD Engine“ standartinės raiškos turiniui suteikia aukštos raiškos vaizdo kokybę.

„LG PJ550“ ir „LG PJ350“ televizoriuose integruota USB 2.0 sąsaja padeda atkurti įvairių formatų turinį, technologija „Intelligent Sensor“ automatiškai fiksuoja ir koreguoja vaizdo ryškumą priklausomai nuo šviesos intensyvumo patalpoje. Tai leidžia ne tik pagerinti vaizdo peržiūros kokybę, bet ir sumažinti energijos sąnaudas lyginant su tradiciniais plazminiai televizoriais.

„Clear Voice II“ funkcija leidžia iš garsinio fono išskirti ir sustiprinti iki 12 skirtingų garsumo lygių neužgožiant kitų aplinkos garsų. „AV Mode II“ technologija leidžia pritaikyti vaizdo ir garso kokybę pagal turini tipą – kinui, sporto varžyboms ar žaidimams.