Kaip atrodys ateities telefonai?

JAV įvyko kasmetinis „Design the Future“ konkursas, sukvietęs geriausius dizaino kūrėjus pristatyti naujas mobiliųjų telefonų idėjas. Šio konkurso organizatorė „LG Electronics“ bendradarbiaudama su dizaino kūrėja „Autodesk“ ir kūrybinius sprendimus pristatančia kompanija „crowdSPRING“ išrinko daugiau nei 40 genialių idėjų ir darbų. Visi jie buvo vertinami pagal tris kriterijus: kūrybiškumą bei originalumą, pritaikomumą praktikoje ir realų įgyvendinimą.

Telefonas

Pirmą vietą laimėjo keturių pramoninio dizaino studentų komanda – panaudoję modernias formas ir sąsajas jaunuoliai sukūrė išmaniųjų telefonų dizainą, leidžiantį naudotis telefonu viena ranka. Šį išradimą jau planuojama pristatyti rinkoje, o kol kas tai – komercinė paslaptis.

Antroji vieta atiteko trimačio vaizdo sąsają turinčio telefono kūrėjams. Telefonas gali prisijungti prie automobilio prisiderinęs prie jo temperatūros, taip pat kontroliuoti automobilio informacinę programinę sistemą, patikrinti degalų lygį ir kitus parametrus.

Telefonas

Tarp konkursui pristatytų idėjų galima išskirti ir neįgaliesiems skirtus produktus. Vienas jų – koncepcinis telefonas akliesiems „LG Surface“. Telefonas turės Brailio rašto klaviatūrą ir išskirtinę formą, kad aklieji galėtų kuo tiksliau ir geriau pasinaudoti jiems skirtu prietaisu.

Dar viena, išties įdomi idėja – telefonas, turintis gitaros stygas.