10 moterų drabužių, kurių nemėgsta vyrai

Daugelį dalykų moterys ir vyrai supranta skirtingai. Jų skonis dažnai radikaliai išsiskiria kalbant apie madą. Interneto portalo msn.com atlikto tyrimo metu paaiškėjo 10 madingais laikomų apdarų ir aksesuarų, kuriuos dievina moterys, tačiau nemėgsta vyrai.

1. Haremo kelnės – plačios, rytietiško tipo kelnės, kurių užpakalis yra nusmukęs iki kelių. Vyrai nemėgsta šio drabužio, nes medžiaga užgožia moterų kojas.

2. Kombinezono tipo kostiumai. Jie neįtinka stipriajai lyčiai, nes juos apsivilkusios merginos ir moterys praranda savo formą.

Drabužiai

3. Galvos puošmenos – kaspinai, segtukai, net plaukų lakas. Jie kliudo vyrams braukti pirštais per moters plaukus.

4. Gladiatorių sandalai – daugybė juostelių ant kojų palieka raudonų žymių, be to, moteris su jais atrodo žemesnė.

Avalynė

5. Šiurkštaus audinio kombinezonai – šie drabužiai, anot vyrų, paslepia moterų krūtinę ir liemenį.

6. Tamprės – vyrams šios aptemptos kelnės nepatinka, nes pabrėžia kiekvieną kūno liniją. Juolab, kad moterys dažnai jas mūvi neatsižvelgdamos į savo figūrą.

7. Avikailio batai – anot vyrų, šie populiarūs barai paverčia moterų kojas sniego žmogaus galūnėmis. Nebelieka kojų grakštumo.

Drabužiai

8. Didžiuliai akiniai nuo saulės – su jais moteris atrodo taip, tarsi ką nors slėptų ar meluotų.

9. Smokingas – nelieka moteriškumo.

10. Kutai ant rankinių – tai, anot vyrų, tiesiog neelegantiška.

  • Lukrecija Smith

    Nebūčiau, pagalvojus, kad tokie madingi drabužiai moterims gali nepatikti vyrams. Juk dabar praktiškai kiekviena moteris turi bent vieną iš šių paminėtų drabužių. Manau, kad vyrų skoniai atsilieka nuo mados.