LG pristato vaizdo grotuvą su belaidžiu ryšiu

„LG Electronics“ (LG) pristato „Blu-Ray“ diskų grotuvą „BD570“ su integruotu belaidžio tinklo moduliu. Naujasis grotuvas suteikia galimybę prisijungti prie interneto ar vietinio tinklo bei patogiai peržiūrėti įvairaus turinio vaizdo ir garso įrašus televizoriaus ekrane.

LG BD570 diskų grotuvas

LG „BD570“ savininkai galės daug patogiau peržiūrėti portalo „YouTube“ vaizdo įrašus, internetinių albumų „Picasa“ sistemoje nuotraukas – integruota belaidžio ryšio technologija leis lengvai perkelti juos iš kompiuterio į televizoriaus ekraną. „Blu-Ray“ grotuvas suderinamas su „BD-Live 2.0“ technologija, išplečiančia filmus papildoma informacija – nerodytais epizodais, anonsais, žaidimais.

Grotuve įdiegtos belaidžio ryšio ir DNLA galimybės leidžia lengvai prisijungti prie kompiuterio, išorinių kietųjų diskų, USB atmintinių ar kitų duomenų saugojimo įrenginių. Naujasis grotuvas gali atkurti aukštos HD raiškos ir „DivX“ bei MKV formatų vaizdo įrašus.

„BD570“ Lietuvoje bus galima įsigyti birželio mėnesį. Kartu su juo LG mūsų šalies rinkai pristatys „Blu-Ray“ grotuvą „BD560“. Jis taip pat suderinamas su daugeliu populiarių vaizdo įrašų formatų, įskaitant MKV ir „DivX“, leidžia į televizoriaus ekraną perkelti „YouTube“ vaizdo įrašus, „Picasa“ sistemoje esančias nuotraukas.