LG Electronics – septyni prestižiniai „iF“ apdovanojimai

LG Electronics (LG) mobiliųjų telefonų dizainas bei pažangios technologijos buvo įvertintos prestižiniuose „iF“ apdovanojimuose. Apdovanojimus pelnė septyni kompanijos telefonai: „LG Lollipop“, „LG Watch“, „LG Chocolate“, „LG Crystal“, „LG Lotus Elite“, „LG Mini“ ir „LG GW620“ su Android operacine sistema.

„iF“ apdovanojimai yra vieni didžiausių ir seniausias tradicijas turinčių dizaino konkursų pasaulyje, garsėjantys aukštais standartais ir griežta vertinimo sistema. Teisėjai vertina ne tik telefonų dizainą, bet ir gamybai taikomas medžiagas, inovacijas, funkcionalumą, saugumą, ergonomiškumą. „iF“ apdovanojimuose LG sėkmė vainikuoja nuo 2005 metų.

Pristatome laimėtojus:

1. „LG Lollipop“ (LG SV800) – specialiai jaunimui sukurtas telefonas, leidžiantis fiksuoti ir dalintis aukštos kokybės nuotraukomis su draugais.

LG SV800 telefonas

2. „LG Watch“ (LG GD910) yra pirmasis telefonas su vaizdo pokalbių funkcija. Jis skirtas nešioti ant rankos ir primena įprastą laikrodį. Jo storis siekia 1,43 colių, o integruoto lietimais valdomo ekrano įstrižainės dydis – apie 3,6 cm.

LG GD910 telefonas

3. „LG Chocolate“ ekrano kraštinių santykis yra 21:9, todėl jis pritaikytas panoraminiams, kino filmų kokybės vaizdams žiūrėti ir patogiai naudotis įvairiomis išmaniojo telefono funkcijomis.

LG Chocolate (BL40) telefonas

4. „LG Crystal“ (LG GD900) – pirmasis pasaulyje telefonas su skaidria klaviatūra.

LG GD900 telefonas

5. Patogi QWERTY klaviatūra, sparti interneto naršyklė, vaizdo transliacijos, pamėgtos „Google“ programos, SMS pokalbių, greitųjų žinučių funkcija „Instant Messager“, aktyvi elektroninio pašto galimybė – tai tik dalis „LG GW620“ funkcijų, leidžiančių greitai ir lengvai bendrauti.

LG GW620 telefonas

6. „LG Mini“ (LG GD880) įdiegtos visos funkcijos, reikalingos naudojantis internetu – greitas aktyvusis elektroninis paštas (angl. push email), 5.0 megapikselių raiškos kamera, A-GPS, FM radijas, bevielio ryšio ir 7.2 Mbps HDSPA technologija.

LG Mini (GD880) telefonas

7. „LG Lotus Elite“ skirtas norintiems išreikšti save jauniems žmonėms. Itin stilingas ir funkcionalus telefonas skirtas bendrauti socialiniuose tinkluose.

LG Lotus Elite telefonas

LG Electronics (LG) mobiliųjų telefonų dizainas bei pažangios technologijos buvo įvertintos prestižiniuose „iF“ apdovanojimuose Vokietijoje. Apdovanojimus pelnė septyni kompanijos telefonai: „Lollipop“, telefonas-laikrodis („Watch phone“), „Chocolate“, „Crystal“, „Lotus Elite“, „Mini“ ir „LG GW620“ su Android operacine sistema.