LG plečia bendradarbiavimą su „Formule 1“

„LG Electronics“ (LG) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „Formulė-1“ automobilių variklių gamintoja „Cosworth“. Į čempionatą sugrįžusi „Cosworth“ pasirinko LG savo vartotojų elektronikos partneriu.

LG yra tarptautinis ir technologinis „Formulė-1“ partneris, turintis išskirtines vartotojų elektronikos, mobiliųjų telefonų, duomenų procesorių ir skystųjų kristalų televizorių gamintojo teises čempionate.

Formulė-1

Bendradarbiaudama su „Cosworth“, LG šiai kompanijai teiks HD raiškos skystųjų kristalų televizorius su skaitmeniniais imtuvais, HD/DVD įrašančiuosius įrenginius, HD raiškos projektorius su skaitmeniniais imtuvais, nešiojamuosius kompiuterius. Technologijos bus panaudotos „Formulė-1“ lenktynėse ir organizaciniame Tarptautinės automobilių federacijos (FIA) darbe.

2010 m. sezoną „Cosworth“ rems keturias „Formulė-1“ komandas, tarp kurių – keletas šio sporto naujokių. „Formulė-1“ čempionatuose kompanija dalyvavo 44 metus iš eilės – nuo 1963 iki 2006 m. „Cosworth“ varikliai dirbo 13 „Formulė-1“ čempionų asmeninėje įskaitoje bei 10 konstruktorių taurę laimėjusių komandų automobiliuose.