„LG Mobile Worldcup“ čempionatą laimėjo Pietų Korėjos komanda

Sausio 14 dieną Niujorke įvyko pasaulinis gal reikia apibūdinti, kas tai per čempionatas? (pagal pranešimą spaudai) „LG Mobile Worldcup“ čempionatas, kurio metu buvo išrinkta greičiausiai trumpąją žinutę rašanti dalyvių pora. Čempionatą laimėjo Yeong-Ho Bae (18 metų?) ir Mok-Min Ha (17 metų) iš Pietų Korėjos. Jiems įteiktas 100 tūkst. JAV dolerių vertės čekis. Antrieji liko amerikiečiai, o trečiąją vietą užėmė Argentinos komanda.

Čempionate dalyvavo 13 šalių komandos. Dalyviai varžėsi komandinėje ir individualioje rungtyje, naudodamiesi naujausiais LG mobiliaisiais telefonais: „LG BL20“ su įprastine skaičių klaviatūra arba „LG GW520“ su QWERTY tipo klaviatūra. Dalyviai žinutės tekstus rašė savo gimtąja kalba.

Čempionato dalyviai taip pat rungtyniavo, kuris iš jų greičiau surinks 264 ženklų trumpąją žinutę. Šią rungtį ir 10 tūkst. dolerių prizą laimėjo portugalas Pedro Matias, kuris tekstą surinko per 1 min 59 s ir 2005 metų pasaulio rekordą pagerino 23 sekundėmis.

Pirmąjį pasaulinį „LG Mobile Worldcup“ čempionatą kompanija pristatė 2008 metais. Paskaičiuota, jog 2009 metais čempionate dalyvavo daugiau nei 6 milijonai žmonių. Artimiausiais metais LG planuoja ir toliau rengti dar didesnius čempionatus.