Tailande įvyko pasaulinis LG kulinarijos čempionatas „LG Life Tastes Good 2009“

Tailande baigėsi antrojo LG pasaulinio kulinarijos čempionato „LG Life Tastes Good 2009“ finalas. Jame susirungę keturi pasaulinio lygio kulinarai Guy Martin (Prancūzija), Ik (Tailandas), Anna Kim (Pietų Korėja) ir Cat Cora (JAV), pademonstravo gyvą kulinarijos šou.

LG Life Tastes Good 2009

Savo meistriškumą kiekvienas iš jų įrodė gamindamas gurmaniškus skirtingų pasaulio šalių virtuvių patiekalus. Valgiams gaminti pasitelktos ir LG orkaitės su „Light Wave“ technologija, leidžiančia paprastai, ekonomiškai bei kokybiškai paruošti įvairiausius patiekalus bet kurioje aplinkoje.

LG Life Tastes Good 2009

LG orkaitės su „Light Wave“ technologija užtikrina, kad gaminant valgius išlaikomos produktų maistingosios medžiagos ir natūralus skonis. Tai padeda sumažinti cholesterolio ir riebalų kiekį maiste. Be to, ši technologija leidžia valgį pagaminti tris kartus greičiau nei įprastinėse orkaitėse. Dėl šios priežasties vartotojai gali sutaupyti net 50 proc. maisto gamybai sueikvojamos elektros energijos.

Čempionato dalyviai sako:

Guy Martin (Prancūzija): „Man valgio ruošimas prilygsta menui“.
Ik (Tailandas): „Kulinariją suvokiu kaip galimybę išreikšti savo aistrą ir žavėjimąsi gyvenimu“.
Anna Kim (Pietų Korėja): „Valgio gaminimas – tai ilga kelionė į laimę“.
Cat Cora (JAV): „Tikras iššūkis rasti patogų ir paprastą būdą gaminti gurmanišką maistą miesto ritmu gyvenantiems žmonėms“.