CES parodoje „LG Electronics” gavo 15 apdovanojimų

„LG Electronics“ (LG) už dizaino ir inovacijų išskirtinumą gavo 15 prestižinių apdovanojimų tarptautinėje vartotojų elektronikos parodoje „Consumer Electronics Show“ (CES). Kompanija gavo aukščiausią įvertinimą už belaidžio ryšio garso ir vaizdo turinio kokybę.

LG mobilieji telefonai, buitiniai prietaisai, verslo sprendimai ir buitinė elektronika buvo pripažinti 9 kategorijose – ekologiško dizaino ir taikomų technologijų, vaizdo ekranų, belaidžio ryšio vaizdo ir garso turinio, vaizdo technikos komponentų, garso technikos komponentų, namų tinklo, garso kokybės, buitinių prietaisų ir bevielio ryšio prietaisų.

CES 2010 apdovanojimus gavo šie LG Electronics produktai:

Ekologinio dizaino ir taikomų technologijų kategorija

LG LE8500 LED televizorius

Apdovanojimą pelnė 47 colių įstrižainės „LG Infinia“ modelis LE8500 Full LED Slim LCD HDTV (47LE8500) už novatorišką „Single-Layer Desing” dizainą ir panaudotas energiją taupančias technologijas: vietinį užtamsinimą, perdirbtų medžiagų naudojimą ir „LG Intelligent Sensor“ komponentą, leidžiantį pritaikyti vaizdo televizoriaus ekrane apšvietimą prie aplinkos.

Vaizdo ekranų kategorija

LG LE9500 LED televizorius

Šioje kategorijoje apdovanoti du 47 colių įstrižainės „LG Infinia“ modeliai – LE8500 Full LED Slim LCD HDTV (47LE8500) ir Full LED Slim LCD HDTV (47LE9500). Apdovanojimus televizoriai pelnė už pritaikytą ekrano pritemdymo funkciją, kokybišką vaizdą suteikiančią „NetCast“ technologiją, belaidžio ryšio transliacijų galimybes.

Belaidžio ryšio garso ir vaizdo turinio kategorija

LG LE7500 LED televizorius

Apdovanoti du „LG Infinia” modeliai – televizoriai Full LED Slim LCD HDTV (47LE9500) ir LED Plus LCD HDTV (47LE7500). Už aukštos raiškos vaizdo perdavimo ir duomenų saugojimo galimybę pripažinimą gavo DVD grotuvas „Wi-Fi Network Blu-ray Disc Player“ (BD590).

Vaizdo technikos komponentų kategorija

LG BD590 Blu-ray grotuvas

Aukštos raiškos vaizdo perdavimo ir duomenų saugojimo galimybę turintis DVD grotuvas „Wi-Fi Network Blu-ray Disc Player“ (BD590) gavo ir vaizdo technikos komponentų kategorijos prizą. Šioje kategorijoje apdovanotas ir LG 60 colių įstrižainės „Slim Bezel Plasma HDTV“ televizorius (60PK550).

Garso technikos komponentų kategorija

LG LHB335 namų kino sistema

Šioje kategorijoje apdovanojimą gavo LG namų kino sistema (LHB335) su aukštos raiškos vaizdo (Blu-ray) DVD grotuvu.

Namų tinklo kategorija

LG N2B1

Apdovanojimus namų tinklo kategorijoje pelnė bevielis (Blu-ray) grotuvas „BD570“ už vaizdo perdavimo internete sistemą – „NetCast Entertainment Access“ ir tinklo kietasis diskas „N2B1“ leidžiantis vartotojams saugiai dalintis informacija.

Garso kokybės kategorija

LG HB994PK namų kino sistema

Už garso kokybę apdovanota LG namų kino sistema „HB994PK“ su pritaikyta belaidžio duomenų perdavimo technologija ir sustiprinta garso kokybe.

Buitinių prietaisų kategorija

Šioje kategorijoje apdovanotas dulkių siurblys „LUV300“ su dulkių suslėgimo funkcija ir šaldytuvas „LMX28994ST“ su automatiškai atsidarančiais šaldymo skyriais, pritaikytais reguliuoti šaldymo temperatūrą.

Mobiliųjų telefonų kategorija

LG GW820 telefonas

Apdovanojimą pelnė „LG GW820 EXPO“, pirmasis išmanusis telefonas JAV su 1 GHz procesoriumi.