Patogios ir keistos biuro kėdės

Biuro kėdė gali būti tik kėdė – patogi, pritaikoma. Bet gali būti ir Kėdė.

„Gizmodo“ tinklalapyje radome dešimtuką patogiausių biuro kėdžių. Na, kai kurios atrodo labiau panašios į keistas, nei patogias. Štai keletas iš šio dešimtuko.

Kėdė su gobtuvu

Kėdė su gobtuvu

Kai nori susitelkti ties darbu, o aplinkiniai biure vis mėgina papasakoti naujausią anekdotą, galbūt vertėtų įsigyti kėdę su gobtuvu. Ji, tiesą sakant, panaši į „nieko nematau, nieko negirdžiu“ kėdę. Dizaineriai galėtų patobulinti ją ir pratęsti gobtuvą taip, kad jis susijungtų su monitoriumi ir integruoti aplinkos triukšmo slopinimo įrangą.

Kapitono Kirko kėdė

Kapitono Kirko kėdė

Čia, jau žinoma, labiau amerikiečiams, pamišusiems dėl „Star Trek“ serialo – kapitono Kirko kėdės kopija. Kainuoja 1000 dolerių.

Vaikščiojanti kėdė

Jeigu sėdėti taip patinka, kad net nesinori atsistoti ir nueiti pasidaryti kavos, galbūt verta pagalvoti apie vaikščiojančią kėdę-robotą?

Tiesa, lieka neišspręsti keli dalykai – kaip įtilpti pro duris ir kaip pasiekti darbo stalą arba nesusimušti galvos į lubas.

Kėdė darbui ir poilsiui

Kėdė darbui ir poilsiui

„Gravity Chair“ pavadinta kėdė gali tarnauti ir dirbant kompiuteriu ir sumanius pailsėti. Vis dėlto žiūrint į paveikslėlius, kirba nejaukus jausmas… Gal prie kėdės verta komplektuoti ir šalmą?

„Daybed“ – kėdė su staleliu kompiuteriui

„Daybed“ – kėdė su staleliu kompiuteriui

Nešiojamieji kompiuteriai – patogus daiktas, bet didelė kančia nugarai, akims, rankoms, jeigu netinkamai su jais dirbama. Štai „Daybed“ siūlo dirbti juo patogiai išsitiesus kėdėje, kurioje integruotas ir tinkamas laikiklis kompiuteriui.

Tiesiog ergonomiška kėdė

Tiesiog ergonomiška kėdė

Jeigu egzotika nevilioja, „Embody“ kėdė, „Gizmodo“ teigimu, yra geriausia kėdė, ant kurios kada nors teko sėdėti. Patogiai lankstoma, „kvėpuojanti“ ir 1600 dolerių kainuojanti biuro kėdė tiems, kurie tiesiog gyvena biure.

  • Vilte Smil

    Tokios biuro kėdės turbūt yra kiekvieno darbuotojo svajonė. :) Man patiko ta kėdė su staleliu kompiuteriui. Bet ir kainos tokių kėdžių ne kievienam prieinamos po 1000 dolerių už kėdę vos vienas kitas pasiryžęs mokėti.