Brangiausios, ekstravagantiškiausios SPA procedūros

Vonia su 1000 buteliukų „Evian“ mineralinio vandens ir rožių žiedlapiais. Tai brangiausia, anot „Forbes“ SPA procedūra pasaulyje.

Koks šios SPA procedūros poveikis sveikatai – nežinia, bet piniginę ji paplonina 5000 dolerių. Šiaip ar kitaip, paprastiems mirtingiesiems, čia pat paskaičiavusiems kiek kainuotų 1000 buteliukų „Evian“ įsigyti prekybos centre (žinoma, dar padarytų nuolaidėlę), ši procedūra ir neprieinama.

Vonia

Ją gali užsisakyti tik „Victor South Beach“ viešbučio Floridoje (JAV) mansardos apartamentuose gyvenantys svečiai.

Šiek tiek panašesnė į SPA procedūrą yra Niujorke „Mandarin Oriental“ viešbutyje siūloma „The Art of Indulgence“ (tikriausiai galima būtų versti kaip „Mėgavimosi menas“) – 5 valandų trukmės rytietiško kūno bei veido masažų procedūra, kainuojanti šiek tiek daugiau nei tūkstantį dolerių.

Arba – 3 valandų trukmės 750 dolerių kainuojančio veido procedūros „Spa Radiance“ San Franciske.

Veido kaukė iš 24 karatų aukso, kainuojanti apie 500 dolerių, irgi patenka tarp brangiausių SPA procedūrų.

Vonia

Ir čia, tarp įvairiausių tviskančių SPA procedūrų patenka net ir vyrui suprantama vonia – alaus vonia! Ši procedūra siūloma, žinoma, Čekijoje, „Chodovar“ darykloje ir kainuoja įkandamai – 600 kronų, tai maždaug 80 litų. Voniai paruošti naudojamas specialus tamsus alus, mineralinis vanduo. O kad „gydomieji“ nenuskęstų vonioje, mirkti joje leidžia tik 20 minučių.