Blogo oro nebūna

Nors kalbėti apie orą yra gera tema Anglijoje, bet negaliu nieko sau padaryti, kai, nepriklausomai nuo to, koks sezonas, oras Lietuvoje būna arba labai blogas, arba blogas. Frazės „kai bus geras oras, tada…“, „jeigu bus geras oras“, „šiandien prastas oras, todėl…“ skamba kone tiek pat, kiek „labas“ arba „iki“.

Lietus

Bet eikime tiesiai prie reikalo – įprastai populiaru manyti, kad jeigu nešviečia saulė, tai nuotraukos bus prastos. Na, jau rašėme, kad kaip tik geriausias metas fotografuoti, kai dangus yra debesuotas.

Bet, kai „Digital Photography School“ interneto svetainėje aptikau šias nuotraukas, supratau, kad blogo oro tikrai nebūna ir net pliaupiant baisingam lietui galima padaryti įspūdingas nuotraukas. Štai viena jų („Lietus“ cunyadenki), o spustelėję prieš tai nurodytą saitą, jų rasite daugiau:

Trumpa citata:

„Žmonės kovojantys su vėju, nepaklusniu lietsargiu, dengiantys galvą striukės skvernais ar šokinėjantys per balas tarsi juos vaikytųsi kraujo ištroškę pabaisos… Kai išties pliaupia lietus, prieš save matote išskirtinį ir retą teatro vaidinimą, kuris tik ir laukia, kada bus nufotografuotas!“