Laplandija – Kalėdų senelio (ir ne tik) kraštas

Yra tokių žmonių, kuriems šaltasis metų sezonas Lietuvoje būna nepakankamai šaltas. Ir kurie mielai savo atostogas praleistų ne Egipte kepindami savo kūnelius saulėje, o nuvažiuotų kažkur, kur oras tirštėja nuo šalčio.

Ledo viešbutis

Laplandija – Suomijos šiaurinė provincija, kuri perpus didesnė nei Lietuva, tačiau žmonių ten gyvena tik 187 tūkstančiai. Tie, kas mėgsta keliauti laukinėmis vietomis, žinoma, patys ras ką ten veikti.

Lapland

Bet Laplandijoje pakankamai atrakcijų ir eiliniams turistams, mėgstantiems šaltį žiemą. Žinoma, galima aplankyti Kalėdų senelio kaimą ir jį patį.

Pašvaistės

Žiemos metu galima pagyventi iš sniego ir ledo pastatytame viešbutyje, išgerti gėrimų ledo bare. Be abejo, visi žiemos sportai ir pramogos – slidinėjimas, važinėjimasis šunų kinkiniais, sniegomobiliais. Ir tai puikus metas pamatyti garsiąsias šiaurės pašvaistes.

Laplandija ir kitais metų laikais turi ką pasiūlyti gamtą mylintiems ir joje aktyviai laiką mėgstantiems leisti turistams.

Jeigu susiruošėte – štai išties gera interneto svetainė, kuri padės plačiau sužinoti, ką galima nuveikti ir susiorientuoti.