Kad nepamirštumėte dantų šepetėlio leisdamiesi į kelionę

„Tikiuosi, kad užrakinau duris ir išjungiau šviesą tualete išeidamas“, – tokios mintys kartais dingteli galvoje sėdint į oro uostą skubančiame taksi arba autobuse.

Nepamirskite

Dontforgetyourtoothbrush.com svetainė kaip tik tokiems užmaršuoliams. Užsiregistravus (nemokamoje) svetainėje galima susikurti sąrašus kelionėms. Pasirenkamas kelionės tipas – atostogos, verslo kelionė ar išvyka automobiliu į užsienį ir panašiai, kelionės tikslas.

Tada gaunamas sąrašas prieš kelionę reikalingų atlikti darbų – jis išties išsamus. Reikia pasirinkti reikalingus darbus, nes kai kurie, pavyzdžiui, sureguliuoti šildymo sistemą ar įjungti automatinį daržo laistymą, jeigu gyvenate bute su centriniu šildymu – visai nereikalingi. Visi darbai suskirstomi pagal tai, kaip anksti juos reikia atlikti – prieš du mėnesius ar likus dienai iki kelionės.

Kitas sąrašas – daiktų. Jame analogiškai galima pasižymėti daiktus, kuriuos planuojate imti į kelionę. Po to galite įvesti dar papildomus daiktus, kurie nebuvo paminėti prieš tai buvusiame sąraše.