EISA apdovanojimai – ką nuveikėte per metus?

Liepos pradžioje kiekvienais metais per elektronikos pramonę vilnija džiugesio ir liūdesio bangos. Tuo metu „European Image and Sound System Association“ (EISA) ruošiasi pranešti ką pagerbs savo apdovanojimais.

EISA apdovanojimai

Neretai elektronikos Oskarais vadinami apdovanojimai yra itin reikšmingi kompanijoms, kuriančioms elektronikos įrangą vartotojams. EISA įvertinimas gali būti tos svarstyklės, kurios nusprendžia, kuris gaminys bus sėkmingas, o apie kurį visi pamirš.

Kas yra ta EISA? Tai 50 žurnalų iš 19 Europos šalių, rašančių apie namų elektroniką, vyriausiųjų redaktorių asociacija. EISA apdovanojimai buvo sumanyti ir pradėti teikti 1982 metais. Nuo to laiko jų reikšmė ir įtaka vartotojų pasirinkimui tik augo.

„EISA Award“ logotipas ant gaminio daro jį patrauklesnį vartotojams, tuo pačiu tai yra svertas derybose su platintojais. Tokio apdovanojimo gavimas gali vienu metu ir išauginti pardavimą, ir sustiprinti prekės ženklą.

EISA apdovanojimai yra suskirstyti į 6 kategorijas: vaizdo, garso ir namų kino įranga, mobilieji telefonai, fotografijos įranga, automobilio elektronika ir žaliosios technologijos.

EISA apdovanojimai

Kompanijos šiems apdovanojimams ruošiasi atsakingai. LG nuo pat pirmojo karto 2005 metais suformuoja ekspertų komandą iš įvairių sričių – tyrimų, rinkodaros, gaminių plėtros padalinių, vietinių pardavimo biurų, kad ši paruoštų ir pateiktų gaminius apdovanojimams. Gaminių, teikiamų apdovanojimams, sąrašas pateikiamas EISA kiekvieną sausį. EISA vertinimo komisijos nariai gaminių pavyzdžius bandymams gauna kovą.

Vėliau, gegužę, visos dalyvaujančios kompanijos pačios pristato savo gaminius komisijoms. Liepą paaiškėja rezultatai. Po to, apdovanojimus pelnę gamintojai, kuria rinkodaros programas, kurios leistų kuo geriau išnaudoti pelnytą apdovanojimą.

„LG Electronics“ 2005 metais, kai pirmą kartą teikė savo gaminius, laimėjo 3 apdovanojimus. Ir po to, iki 2008 metų kasmet parsiveždavo po 3 EISA titulus. O šįmet kompanijos gaminiai pelnė jau keturis apdovanojimus.