„LG Chocolate“: „gracingas supermodelis“

Tai sugalvojome ne mes. Naująjį „LG Chocolate“ telefoną kvapą gniaužiančiam, gracingam supermodeliui prilygino pasauliniai mados ekspertai. Iščiupinėję, išbandę naująjį modelį, stiliaus ir mados žurnalų „Vogue“, GQ, „Elle“, „Esquire“ ir „Wallpaper*“ redaktoriai, komentatoriai kone vienbalsiai dūsavo, aikčiojo.

LG Chocolate (BL40) telefonas

Jie atkreipė dėmesį į naują „Chocolate“ telefono formą, grožį, po kuriuo glaudžiasi įspūdingi nauji bruožai, tokie kaip 4 colių įstrižainės ekranas ir aukščiausios klasės funkcijos.

Keli komentarai:

„Rafinuotas, madingas ir plonas tarsi supermodelis“ (GQ žurnalo komentatorius Dylanas Jonesas)

„Aš vienu metu buvau ir sužavėtas, ir sutrikęs nuo „Chocolate“ formų grynumo ir jo neįtikėtino blizgančio juodo ekrano. Savo elegantišku dizainu, naujasis „Chocolate“ atrodo, švelniai pasakius, tobulai, stulbinamai.“ („Esquire“ stiliaus redaktorius Manselas Fletcheris)

„Jis atrodo panašesnis į prašmatnų, „Art Deco“ stiliaus cigarečių dėžutę. Aš vos susilaikiau džiaugsmingai neatsidusi, kai pirmą kartą pamačiau jį. Šis telefonas taps itin aštriu „iPhone“ konkurentu. Aš manau, kad buvau suviliota.“ („Vogue“ įgaliotoji redaktorė Charlotte Sinclaire)

„Elegantiška, šiek tiek paslaptinga modernizmo skulptūra – naujasis „LG Chocolate“ sukėlė mano kolegų prie pietų stalo pavydo priepuolius. Kuomet jis „miega“, juodas telefono ekranas keri taip pat, kaip slaptosios tarnybos agento limuzinas. Bet įjungus ekraną, pasimato ryškios, aiškios grafinės piktogramos.“ („Wallpaper*“ vyriausiasis redaktorius Tony Chambersas)

„Tai ypatingai madingo dizaino daikčiukas, kuris iš naujo apibrėžia diskrečios prabangos reikšmę. Dizainas nusipelno 10 balų iš 10-ies už savo išvaizdą ir jis jausmas, laikant jį rankose, yra puikus. Tai telefonas, kurį reikia turėti.“ („Elle“ žurnalo kūrybos redaktorė Marissa Bourke)