Sumanus namų pagalbininkas užsiėmusiems (ar pritingintiems)

Kas vakarą grįžti iš darbo nuvargęs arba leki į barą, savaitgalius leidi draugų kompanijose ar kelionėse, o grindimis, kaip filmuose dykynėse, raizgalus dulkių jau skersvėjai gainioja – laiko apsitvarkyti namuose kaip ir nebelieka.

LG Roboking

Kai pirmą kartą teko išgirsti ir pamatyti automatinį dulkių siurblį-robotą, akyse tarsi nušvito: „Štai išeitis!“

Tokių dulkių siurblių jau nebe viena karta išleista. Kaskart jie vis tobulėja, tampa galingesni ir mobilesni.

Skirtingai nei kiti automatiniai buities įrenginiai, dulkių siurbliai turi sugebėti prisitaikyti prie nuolat besikeičiančių sąlygų. Bepigu išvalyti stačiakampį tuštutėlį kambarį – realybėje tokių nebūna. Ant grindų stovi kėdės, stalai, kiti baldai ir, neretai, daiktai.

Naujausiame LG „Roboking“ automatiniame dulkių siurblyje naudojami pažangiausia daviklių sistema, kokios iki šiol neturėjo nė vienas dulkių siurbimo robotas. Ultragarso bangomis „Roboking“ aptinka kliūtis savo kelyje, o infraraudonųjų spindulių daviklis padeda tiksliai manevruoti aplink šias kliūtis.

Be to, pats dulkių siurblys, priklausomai nuo kliūčių išsidėstymo ir kiekio pasirenka judėjimo trajektoriją, kad valymui prireiktų mažiausiai laiko. O baigęs valymo darbus, „Roboking“ pats grįžta į stotelę įkrauti „Li-PB“ tipo baterijų, kurios gyvavimo trukmė – ilgesnė nei įprastų „Ni-Mh“ tipo.

Taigi, tereikia tik sėdint prie televizoriaus laiku pakelti kojas ir tuščius alaus butelius nuo grindų.