Kai gėris nugali blogį

Ne kartą televizoriaus ekrane stebėdami filmą matėme, kaip pagrindinis herojus lemiamą akimirką išgelbėja pasaulį ir nugali pagrindinį blogietį. Tokiomis akimirkomis didžiuojamės emociškai palaikydami „geriečius“ ir stebėdami, kaip žlunga blogio imperija. Tačiau jeigu pažvelgti į šias lemiamas akimirkas kitu kampu? Pristatome humoristinį sąrašėlį „ko negalima daryti vadovaujant blogio jėgoms“.

Mygtukas

• Niekada nepasakokite herojui savo planu. Net jeigu manote, kad gėrio jėgų (ar šiaip, konkuruojančios pusės) atstovui nelemta išsisukti iš Jūsų pinklių, jokiais būdais nepasakokite jam savo planu. Dar blogiau, jeigu nusprendėte pasidalinti svarbiausių savo ginklų dislokacijos vietomis. Juk vienaip ar kitaip herojus išsisuks.

• Nepalikite slaptų neprižiūrėtų praėjimų į savo pilį. Žinoma, noras turėti slaptą praėjimą yra nenugalimas, tačiau palikti jį be priežiūros, tuo pačiu atveriant kelią į savo taip stipriai saugomą pilį, yra mažų mažiausia neapgalvota. Niekad negali žinoti, kas ir kokiais tikslais pasinaudos šiuo praėjimu. Užtikrintai galima pasakyti, tikrai ne Jūs, bandydamas pabėgti nuo gėrio pajėgų.

• Neįžeidinėkite savo pagrindinio pagalbininko. Juk būtent jis (ar ji, kaip dažniau atsitinka) turi visus Jūsų pikto plano brėžinius, priėjimo slaptažodžius ir svarbiausia, Jūsų atsitraukimo planą. Negalima žinoti, kada Jūsų įžeistas pagalbininkas tiesiog nuspręs imti ir altruistinių motyvų vedinas (ar vedina) padėti pagrindiniams herojams.

• Paskutinis tačiau svarbiausias patarimas. Niekada, jokiais budais nedarykite susinaikinimo mygtuko prie savo pasaulio pabaigos prietaiso. Ypatingai patariame laikytis šio punkto, jeigu norite įgyvendinti savo piktus kėslus sunaikinant pasaulį. Prie šito punkto taip pat norėtumėme pridėti ir patarimą sprogdintojams mėgėjams – Jūsų prietaisas bus žymiai sunkiau sustabdomas, jeigu naudosite visus laidus vienoda spalva.

Tikimės kad šie patarimai padės Jums užkariauti pasaulį ir sugriauti gėrio planus.