Magnetiniai kamuoliukai – žaidimas su polėkiu

Kiekvienas iš mūsų turime skirtingus laisvalaikio pomėgius. Vieni praleidžia jas maigydami streso ramintojus, kiti užsimerkia ir svajoja. Dar kiti žaidžia tetrį ar dėlioja Rubiko kubą. Vienam iš tokių laiko praleidimo pomėgių priskiriami ir magnetiniai kamuoliukai, žaidimas be tikslo, tačiau smagus ir įdomus.

Magnetiniai kamuoliukai

Daug mažų metalo kamuoliukų, susipynusių į fantazijos diktuojamas formas, tuoj pat suplėšant ir iš naujo sudėliojant į kitas, dar neįprastesnes formas. Kiek laiko taip galima praleisti? Tikrai nemažai, taip atsakytu bet kuris, nors kartą rankose laikęs magnetinius kamuoliukus.

Užsiėmimas priskiriamas prie laisvalaikio praleidimo būdų, raminantis stresą ir atpalaiduojantis įsitempusias smegenis. Tai tikrai gera alternatyva kitoms atsipalaidavimo formoms, padedanti atrasti savyje jėgų, kai jų labiausiai reikia. „Plėšant“ sukurtas formas galima ramiai apgalvoti ateinančių darbų planus ar tiesiog mėgautis neįprastu veiksmu, nekreipiant dėmesio į aplinką.

Kai kurie žmonės žengia dar toliau. Iš tokių magnetinių kamuoliukų daromi papuošalai, namų apyvokos daiktai. Neįprastų formų apyrankės ar auskarai puošia ne tik maištingų paauglių kūnus, jais puošiasi ir garsūs dizaineriai, aktoriai. O kur dar patogumas… Pavyzdžiui, suformuoti reikalingus stalo įrankių laikiklius prieš ateinant svečiams. Ar neįprastos servetėlių kompozicijos? Žmogaus fantazijai ribų nėra ir šie kamuoliukai padeda jai atsiskleisti.