Šeimos poreikiams tenkinti

Nemažai laiko iššvaistome skalbiant šeimos skalbinius – kelis kartus prikemšame skalbimo mašiną, kas kažkiek laiko einame patikrinti ir t.t. Tačiau LG pasiryžo išspręsti šią opią problemą.

LG skalbyklė

Sprendimo nereikėjo laukti ilgai. Parodoje IFA 2009 LG Electronics pristatė visą seriją buitinės technikos prietaisų, palengvinančių namų ruošos ir priežiūros darbus. Kitaip tariant namų šeimininkių gyvenimas tapo kur kas lengvesnis.

Pirmoji namų pagalbininkė – 11 kilogramų skalbinių talpinanti skalbimo mašina. LG inžinieriai nuveikė nemažą darbą, sugebėdami tiek skalbinių talpinančią mašiną sutalpinti į standartinius matmenis. Ši skalbimo mašina telpa į 24 colių matmenų korpusą. Dabar susikaupusią skalbinių krūvą galima įveikti žymiai greičiau ir patogiau.

Didesnis, tačiau elektros sąnaudomis nepadidėjęs LG šaldytuvas – antroji maloni staigmena. Nuo konkurentų šis šaldytuvas išsiskiria savo didžiule 617 litrų talpa ir itin mažomis elektros energijos sąnaudomis. Nepaisant savo talpos, šio šaldytuvo gylis nesiskiria nuo standartinio dydžio šaldytuvo. Juodas, šlifuoto nerūdijančio plieno paviršius bei baltas diodinis ekranas šį šaldytuvą daro ne tik funkciniu namų įrenginiu, bet prideda stiliaus ir unikalumo virtuvei.

Galima tik bandyti įvardinti visą buitinės technikos asortimentą, kurį LG Electronics pristatė IFA 2009. Tačiau tikrai netilptumėme į šį blogą. Pasakysime tik tiek – LG šiuos metus pradėjo su šukiu “Atnaujink savo ir savo šeimos gyvenimą” ir pasiryžusi padaryti viską, kad Jūsų gyvenimas taptų patogesniu. Mes dirbame tam, kad Jūs gyventumėte maloniai.