Kai sunku nustebinti – „Borderless“

Dizainas, o ypač televizorių, šiais laikais nieko nebestebina. Įvairiausios formos, medžiagos, spalvų kombinacijos traukia akį, leidžia suderinti buitinę techniką su jau esamų namų stiliaus vientisumu. Tačiau net ir tokiu laikotarpiu LG sugeba nustebinti inovatoriškais sprendimais. Susipažinkite – tai IFA 2009 parodoje debiutavę „Borderless“ (be rėmų) LCD televizoriai.

LG SL8000 televizorius

Pirmiausia kas „krenta į akį“ – tai neįprasta forma. Atrodantis kaip vientisas stiklo lakštas, šis televizorius geriausiai atspindi „paprasto genialumo“ sampratą. Tai – ateitis šiandien. Ne vien tik dizaino, bet ir nepralenkiamų techninių charakteristikų šedevras, greitai radęs kelią į visų parodos lankytojų širdis.

Nesvarbu, ar pasirinktumėte tradicinį televizoriaus pastatymą namuose, ar pakabintumėte ant sienos, šie „borderless“ televizoriai tikrai papuoš namus. Trumpai apžvelkime abudu parodoje pristatytus modelius – SL 9000 ir SL8000.

„Borderless“ SL9000 televizorius su diodiniu (LED) apšvietimu pasižymi puikiu vaizdo pateikimu. Diodinis apšvietimas leidžia pasiekti net 3000000:1 dinaminio kontrasto lygį. Tarp kitų funkcijų – „Bluetooth“ sąsaja ir suderinamumas su „HD DivX“ formatu. Po gražiu SL8000 fasadu slepiasi aukščiausios klasės didelės raiškos („Full HD 1080p“) „SuperlPS“ ekranas, kurį galima itin tiksliai suderinti naudojant LG eksperto režimą („Expert Mode“). 200 MHz dažnio „TruMotion“ užtikrina, kad vaizdas ekrane visuomet bus aštrus, ryškus, o dinaminis 150000:1 kontrastas užtikrins vaizdo švarumą. Išskirtinis „Intelligent Sensor“ jutiklis sumažina energijos suvartojimą ir tuo padeda tausoti aplinką.

LG Electronics žengė drąsų žingsnį laužydama nusistovėjusias dizaino taisykles, tačiau galima užtikrintai pasakyti, tai labiausiai lauktas ir reikalingas dizaino laisvės protrūkis. Dar niekada televizoriai neatrodė taip gražiai.