Kas bendro tarp Siennos Miller ir naujo „LG Chocolate“ telefono?

Atsakymas – mados kompanija „Twenty8twelve“, kurios savininkės yra žymi Holivudo aktorė Sienna Miller ir jos sesuo Savannah Miller. Seserys sukūrė naujajam telefonui prašmatnų išskirtinį, odinį dėkliuką.

Savannah Sienna

Noras bendradarbiauti buvo abipusis. Seserų Miller bendrovės „Twenty8twelve“ kuriamas stilius LG patraukė akį kaip labiausiai tinkamas prie „Chocolate“. O abi moterys, ypač S.Miller, susižavėjo naujuoju telefonu.

Kai „LG Chocolate“ dizaineriai slapta susitiko su S.Miller šiai atvykus į Pietų Korėją reklamuoti filmo „G.I. Joe: The Rise Of Cobra“, ši pažėrė komplimentų telefonui.

Siennos Miller

„Aš įsimylėjau „Chocolate“ iš pirmo žvilgsnio. Man didelė garbė kurti naujajam „Chocolate“, kurio dizainas yra vienas gražiausių iš man matytų neseniai išleistų mobiliųjų telefonų. Be jokios abejonės galiu pasakyti, kad „Chocolate“ yra „Twenty8twelve“ idealaus stiliaus įkūnijimas“, – kalbėjo ji.

LG Chocolate (BL40) telefonas

Po detalių LG ir Miller seserų diskusijų apie raštus bei spalvas, gimė naujasis „Twenty8twelve“ dėkliukas „LG Chocolate“ telefonui. Jis puikiai priderintas prie telefono – abu pasižymi elegancija ir minimalizmu.

Šis dėkliukas demonstruotas ir Londono mados savaitės metu, kur „Twenty8twelve“, remiama LG, pristatė savo kūrinius.