Būk pasiekiamas visada, visur ir bet kokiu būdu

Šiuolaikinis žmogus nebeįsivaizduoja gyvenimo be telefono. Visi mes jį turime, kai kurie netgi po kelis. Stebimės kai kurių sugebėjimu vienu nykščiu rašyti žinutes greičiau, negu tekstą galima perskaityti. O dar ir visos tos naujovės – ekranai, fotoaparatai ir kiti mieli menkniekiai mobiliuosiuose telefonuose… Taip iš pirmo žvilgsnio atrodo ir naujasis GW520.

LG GW520 telefonas

Tačiau tik iš pirmo, neįsigilinusio ir nereiklaus žmogaus žvilgsnio. Pristatydami šį mobilų telefoną mes stengėmės galvoti apie tuos žmonės, kurie tiesiog bėga koja kojon su šiais, informacijos srauto ir telekomunikacijų perpildytais, laikais. Imkite ir bendraukite.

LG GW520

Visų pirma žvilgsnį prikausto didelis ir patogus, lietimui jautrus ekranas. Tačiau tai tik nekaltai atrodanti maskuotė tikrajam žvėriui, kurį LG pažabojo ir įtaisė į šitą, bendravimui internete sukurtą telefoną. Po dangteliu slepiasi tikrų tikriausia, mūsų rankoms ir pirštams iki virpesių pažystama „Qwerty“ klaviatūra.
Daugiau jokių kompromisų! Spartusis 3g (HSDPA) ryšys užtikrina, kad Jūs būsite pasiekiami kur tiktais panorėsite. Manome, kad patenkinome labiausiai internete, socialiniuose portaluose ar kitomis priemonėmis, bendraujančių žmonių poreikius. GW520 nėra gremėzdiškas kaip nešiojami kompiuteriai – tai tiesiog telefonas, priemonė bendrauti taip, kaip to norite Jūs.

Jaukus ir patogus dizainas padeda bendrauti su artimaisiais ir draugais. Pabandykite, mes įsitikinę, kad būsite atradę vieną iš mažyčių gyvenimo siurprizų. Juk taip lengva būti pasiekiamam.