Išskirtinumas,neįtakojamas laiko

Ne kiekvieną dieną kyla nemaldomas malonumas dalinantis naujienomis. Džiugu, kad šiandien būtent tokia diena, o naujiena maloni tiek mums, tiek Jums. Jau visai netrukus, vienoje iš patogiausių Vilniaus vietų, atsidarys naujas prekybos centras OZAS. Vieta, kurioje mes lauksime Jūsų, siūlydami pasigrožėti ir įsigyti įstabaus ir nepakartojamo dizaino LG produktų.

LG šaldytuvas

2009 rugpjūčio 20 diena bus pilna nesustojančio šurmulio. Būtent šią dieną, Ozo g. 18 atsidaro naujas prekybos centras OZAS. Jame, tarp visos galybės parduotuvių, bus ir buitinės technikos parduotuvė “Topo centras”. Didžiausia Batijos šalyse, rekordinio virš 4000 kvadratinių metrų ploto ekspozicija trauks dėmesį ir dar nematytais dalykais. Būtent čia LG Electronics pristatys savo ilgai brandintą, išskirtinės linijos kolekciją.

Masiškumui čia nebus vietos. Neįprasti dizainai, Svarovskio kristalais puoštos linijos, meniškai atlikti mums įprasti šaldytuvai ar dulkių siurbliai – visa tai lauks Jūsų dėmesio, kviesdami įstoti į išskirtinumo iš kasdienybės klubą. Netikite? Tiesiog ateikite pasižiūrėti. Visi mes jaučiame, kad tai ilgai kurta meno kūrinių galerija, kuria norime pasidalinti su Jumis. Ir kas svarbiausia, tai tikrai nauja, nematyta ir nenuvalkiota.

Mes didžiuojamės, galėdami šią išskirtinės linijos produktų gamą vadinti mūsų kūriniais. Atvykite ir pasižiūrėkit, gal LG išskirtinės linijos dizainas ir tobuli išpildymai ras vietą ir Jūsų širdyse.

Susitikime!