Kai dydis svarbu – naujas “Black Label” modelis

Kai rinkoje pasirodo išskirtinis produktas, aplink jį pradeda sklandyti daugybė gandų. “LG Chocolate” arba kitaip “LG BL40“ telefonas ne išimtis. Prieš porą savaičių internete, kaip gaisras pasklido šio įstabaus įrenginio reklaminis filmukas, kurį LG taupė išleidimo dienai.

LG Chocolate (BL40) telefonas

Ne visi iš mūsų mėgsta gilintis į technines specifikacijas ir žino ką reiškia įvairūs technologijų pavadinimai, tačiau pažiūrėjus šį pristatymą, sunku išlikti abejingu. Kas mus žavi?

LG Chocolate (BL40) telefonas

Panoraminis ekranas. Jis – didžiulis, tiesiog milžiniškas – įstrižainė net 10 cm! Jeigu kas nors prisimena pirmuosius buitinius kompiuterius, tai su nostalgija atsidus, nes tuo metu monitoriai buvo vos porą kartų didesni. Toks ekranas patogus ne tik filmams žiūrėti, bet ir skaityti laiškus, rašyti, naršyti internete ir pan. Horizontaliai ekrane telpa net 800 taškų, todėl vaizdo raiškos tikrai nepritrūks.

LG Chocolate (BL40) telefonas

Antras puikus dalykas, kurį iš karto pastebės tie, kas mėgsta ergonomiką – telefono valdymas. Specialistai neleis pameluoti: grafiškai nepriekaištingas, subtilus, tikrai patogus ir užtikrintas.

Beje – tikrai džiugu, jog gandai buvo klaidingi ir telefone yra 5 megapikselių kamera. Kai tokio dydžio ekranas, būtų nuodėmė jos neturėti!

Paskutinis, tačiau tikrai vienas iš svarbiausių dalykų – naujasis “LG Chocolate” atrodo mažų mažiausiai puikiai: plonas, juodas, be aštrių kampų, su raudonais akcentais.