Tapetai su nuotaika

Tapetais savo sienas žmonija pradėjo klijuoti dar Renesanso laikais. Nuo tų dienų, žinoma, labai daug kas pasikeitė. Pateiksime sienų „apdarų“ idėjų pavyzdžius, griaunančius net ir šių dienų įprastą tapetų įsivaizdavimą.

Tapetai su nuotaika

Šių tapetų kūrėjas – danų dizaineris, nusprendęs laikui suteikti kitokią perspektyvą. Sukūręs tapetus-darbo kalendorių, jis suteikia galimybę ant sienos matyti visų metų darbus. Be to, atsiranda didesnė tikimybė visus darbus atlikti laiku, kai juos nuolat matote savo panosėje.

Tapetai su nuotaika

Iš pirmo žvilgsnio šis tapetas atrodo kaip senoviška medžiaga ištraukta iš močiutės skrynios. Pažvelgę atidžiau išvysite, kad visi raštai sudaryti iš mažyčių ropojančių skruzdėlių. Autoriai: Stine Gam ir Enrico Fratesi.

Tapetai su nuotaika

Nusipirkę šiuos tapetus savo namų atmosferą galėsite kurti patys. Tapetai-žaidimai ne tik praskaidrins laiką namuose, bet ir juos žaidžiant keis sienų vizualiką kasdien.

Tapetai su nuotaika

„Paliesk mane tapetas“ – Zanes Berzinos 2003 m. kūrinys. Šis tapetas yra impregnuotas termochrominiu rašalu, kuris leidžia jam keisti spalvą nuo kūno šilumos t.y. prisilietimo. Įspaudas matosi ant sienos tol, kol vėl sugrįžta į kambario temperatūrą.

Daugiau nuotaikingų tapetų pavyzdžių galite rasti Designboom.com.

  • Ario Pecaro

    Kaip nuostabiai atrodo šie tapetai. Mes norėtume, kad plytelės svetainei derėtų prie mūsų tapetų..