LG programų parduotuvė jau online!

Ne taip ir seniai, liepos 14 d., debiutavo “LG Application Store”, kurią galima rasti adresu www.lgapplication.com. Ši parduotuvė – atpildas visiems LG mobiliųjų telefonų turėtojams, čia rasite interneto programas, suteiksiančias daugiau galimybių jūsų komunikacijos prietaisui.

“LG Application Store” kol kas veikia tik Azijos regione, bet vėliau ji turėtų pradėti veikti dar 24 šalyse. Iki metų pabaigos parduotuvės katalogą tikimasi išplėsti iki 2 tūkst. programų, iš kurių daugiau kaip 100 LG telefonų savininkai galės atsisiųsti nemokamai.

“LG Electronics” garantuoja, kad programos yra išbaigtos ir atitinka LG kokybės standartus ir leis vartotojams išnaudoti visus telefono pranašumus. Kiekviena, į programų parduotuvę patenkanti, programa yra kruopščiai atrenkama ir tikrinama, taigi jų naudotojai gali būti ramūs – jų parsisiunčiamos programos veiks sklandžiai.

Ateityje LG planuoja pristatyti daugiau telefonų, iš kurių bus galima jungtis tiesiai prie programų parduotuvės “LG Application Store”.