Ambicingi LG LCD televizoriai su pilnu LED apšvietimu

Kai kas niekada nepavargsta ir pasaulį nuolat stebina naujovėmis. Štai „LG Electronics“ (LG) liepos 13 d. pristatė du naujus skystųjų kristalų (trumpiau LCD) televizorius su pilnu diodiniu (LED) apšvietimu. Naujieji LCD TV su LED apšvietimu už įprastus LCD pranašesni tuo, kad diodai yra išdėstyti po visu ekranu, o ne tik jo kraštuose.

LG LH93 LED LCD televizorius

Naujieji 55 colių (beveik 140 cm) įstrižainės LH95 ir LH93 modelio televizoriai rinkoje pirmauja savo vaizdo kokybe, dizainu ir patogumu. Keletas techninių ypatybių, kodėl jie greičiausiai užkariaus vartotojų akis ir širdis:

  • Naujajame LED LCD televizoriuje pirmą kartą pateikiama inovacija – pažangi belaidžio ryšio sąsaja, leidžianti vaizdą iš DVD grotuvų, žaidimų kompiuterių ar namų kino priedėlių perduoti kokybišką ir nesuglaudintą.
  • LG „šedevrų“ apšvietimo sistemoje naudojami 3360 diodai – tai 7 kartus daugiau nei dabartiniuose LCD su šoniniu LED apšvietimu. Todėl naujieji LG televizoriai pasižymi šviesesniu ir švaresniu vaizdu ekrane.
  • Pilno LED apšvietimo modeliai turi 5000000:1 kontrastą, kurį sukuria pažangi pritemdymo technologija.
  • Dėl 240 Hz siekiančio ekrano atnaujinimo dažnio, net ir aktyvaus, greito veiksmo scenose vaizdas išliks aišku

Atsižvelgdama į vartotojų poreikius LG siūlys tris skirtingus pilno diodinio apšvietimo LCD televizorius. Itin ploni televizoriai bus pozicionuojami kaip aukštos klasės gaminiai ir šioje kategorijoje šiais metais kompanija pristatys daugiau gaminių. LG išleis ir pigesnius 42 ir 47 colių (107 cm ir 119 cm) įstrižainės pilno diodinio apšvietimo LCD televizorius, kurie nebus tokie ploni.

Kompanija prognozuoja, kad pasaulinė LCD televizorių su diodiniu apšvietimu rinka išaugs iki 30 mln. vienetų kitais metais nuo 3,1 mln. vienetų šįmet, o 2011 metais jų bus parduota 68 mln.