Naujasis LG šaldytuvas ant vandens

Kas yra metalinis, šaltas ir plūduriuoja ant vandens? Jeigu atsakėte, kad tai – šaldytuvas, jūs teisūs. „LG Electronics“ pristatydama savo naują aplinką tausojantį šaldytuvą, Senos upe (Prancūzija) paleido plaukti didelį laivą, iš viršaus atrodantį kaip naujasis gaminys.

LG šaldytuvas ant vandens

Pristatymo proga 70 metrų ilgio konteinerinis laivas plaukė nuo Havro iki Paryžiaus, pakeliui prisišvartuodamas uostuose ir surinkdamas šaldytuvus su vietos skanėstais. Laivui atvykus į Paryžių, jį pasitiko virėjas, „L‘Arpege“ savininkas Alainas Passardas, vadovavęs virėjų komandai, kuri iš laivu atvežtų maisto produktų, gamino patiekalus surengtai šventei po atviru dangumi. Dalis pagamintų patiekalų buvo skirta labdaros organizacijai „La Banque Alimentaire“. Tokį pristatymo būdą kompanija pasirinko siekdama sumažinti transportavimo metu į aplinką išmetamo anglies dvideginio kiekį.

LG šaldytuvas ant vandens

Naujojo LG šaldytuvo talpa – 617 litrų, jis galėtų sutalpinti maždaug 2460 vienetus 250 ml „Coca Cola“ skardinių. Šaldytuvas sukurtas tausoti aplinką ir tai jis daro sunaudodamas 20 proc. mažiau energijos nei įprasti. Už tai jis Europos Sąjungos šalyse gavo A+ energetinio efektyvumo įvertinimą.

Tokio šaldytuvo atsiradimą paskatino ekonominis sunkmetis, mat žmonės stengiasi taupyti – maisto produktus perka dideliais kiekiais ir gamina namuose. Taigi reikia didesnės talpos šaldytuvų ir galimybės maisto produktus ilgiau išlaikyti šviežius.

Naujasis LG šaldytuvas prekyboje pasirodys iki šių metų pabaigos.