Nuo podiumo žengia LG „Prada“ įpėdinis

Mieli, prabangos ir mobiliųjų telefonų mylėtojai, ši žinias jums! LG ir „Prada Group“ nusprendė išleisti naują LG „Prada“ telefono modelį. Taip, taip, jau galite mesti savo senuosius lauk ir eiti ieškoti šio naujo grožio.

LG Prada (KF900) telefonas

Beveik identiškas pirmajam modeliui, naujasis telefonas turi paslaptį – vienu sklandžiu judesiu iš po telefono ekrano išslenkančią itin ploną klaviatūrą. Tai ne bet kokia, o unikali visų ženklų (QWERTY) klaviatūra, sukurta tenkinti jūsų patogumo poreikius.

LG Prada (KF900) telefonas

„Prada“ telefonas pateko į istoriją kaip pirmasis visiškai lietimu valdomas telefonas rinkoje. Vartotojus jis „užkariavo“ pažangiausiomis telefonų funkcijomis ir estetikos standartais. Metalinis paviršius yra malonus liesti ir spausti mygtukus. Sidabrinė klaviatūra kartu su papildomais, ant ekrano esančiais skambinimo mygtukais, suteikia naujų lytėjimo galimybių. „Prada“ turi 3G ryšio funkciją su vaizdo pokalbiais, 7,2 Mbps spartos HSDPA mobilųjį duomenų perdavimą, „Wi-Fi“ belaidį ryšį ir daug kitų privalumų.

Antrasis LG „Prada“ – daugiau nei telefonas. Tai prabangaus dizaino aksesuaras suderintas su moderniomis technologijomis.