Netradicinių vietų biurui Top 10

Biuras. Kokia pirma asociacija šauna į galvą ištarus šį žodį? Ne visi, bet greičiausiai dauguma, savo vaizduotėje pradėjo piešti didžiulį dangoraižį su daug darbo kambarėlių, niekada nesustojančiu liftu ir kostiumuotais žmogeliukais. Šis vaizdinys dažnai pasitaiko realybėje, bet nebūtinai turi pasitaikyti visiems.

Ahoys.com pateikia netradicinių biurų Top 10. Kai kurie pasiūlymai tikrai kelia nuostabą.

Sodo namelis

Vienas iš pasiūlymų – įsikurti biurą sodo daržinėje. Ten įprastai laikomus daiktus galima pašalinti ir jūs turėsite puikią darbo oazę, toli nuo kasdienio triukšmo. Nepamirškime ir nuostabios žalumos aplinkui, kuri skatins įkvėpimą ir idėjų generaciją. Vienintelis galintis iškilti minusas – pamišę kaimynai kiekvieną dieną pjaunantys savo pievelę.

Kartonas biuro

Kartoninis biuras. Juokinga? Iš tikrųjų tai išbandyta praktiškai – Paul Coudamy iš reklamos agentūros Beast nusprendė sukurti visą biurą iš 4 cm storio kartono. Tokį pasirinkimą paskatino netradcinis mąstymas būdingas kūrybininkams ir finansų taupymas – agentūra turėjo ribotą laiką ir biudžetą įsirengti patalpas. Neabejotinas kartotinio biuro privalumas – lengvas trasportavimas, o turbūt didžiausia darbuotojų baimė – išpilti arbatos puodelį ant savo baldų.

Jachta

Prabangus variantas – biuras jachtoje. Išeitis darboholikams, kurie turi pinigų, bet neturi laiko kelionėms su šeima. Darbas ir pramoga viename!

Priekaba

O kaip biuras namelyje ant ratų? Kompanija Acton Mobile (Baltimorė, JAV) gamina biurui pritaikytus namelius. Žinoma, jų patogumas neprilygsta jachtai, bet visgi galimybė dirbti ant jūros kranto ir bet kuriuo metu pakeisti lokaciją, vilioja.