Zaliosios arbatos ir vyno SPA

Tie, kas galvoja, kad vynas ir žalioji arbata tinkami tik gerti, neišnaudoja visų šių skysčių teikiamų galimybių. Japonų išmintis neapsiriboja vien filosofija, jie geba praktiškai pritaikyti iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinus dalykus.

Japonų SPA

Jeigu norite netradiciškai atsipalaiduoti ir parsivežti svaigių įspūdžių, Yunessun vandens pramogų parkas (Japonija), netoli Fuji kalno, kaip tik jums. Dar viena būtina sąlyga – turite mėgti Božolė (Beaujolais Nouveau) vyną. Japonai švęsdami Božolė vynų pasirodymą, savaitę į vieną iš savo baseinų pila šį jauną vyną. Iš Prancūzijos kilęs Božolė vynas yra gaminamas iš tų metų vynuogių derliaus ir prekyboje pasirodo trečią lapkričio ketvirtadienį. Vyno SPA procedūrai kiekvieną dieną sunaudojami tuzinai butelių vyno.

Baseinas

Nei kiek ne prastesnis atrodo ir žaliosios arbatos baseinas. Žaliosios arbatos SPA sveika odai, veikia kaip antioksidantas ir gerina imuninę sistemą.

Braškių SPA

Skanus malonumas yra braškių SPA procedūra, kurios metu lankytojai lepinami trintų braškių arba aviečių sultimis. Sakoma, kad tai itin gražina odą.

Japonijos SPA

Truputį labiau bauginantis malonumas nei braškės – Garra Rufa žuvyčių pylingas. Šios karpinių šeimos žuvelės turi keistų įpročių – nuvalgyti negyvą žmogaus odos paviršių. Šiame baseine besimaudantiems patariama kojas laikyti ne ilgiau 3 min.

Susigundėte? Puiki užuomina atostogoms – Upi.com.