Rezultatas 16:9

Ką veikti namuose, kai už lango lyja arba siaučia audra? Galimi atsakymai – skaityti knygas arba žiūrėti filmus. Filmas per TV? Visi filmai matyti 100 kartų, nebent turite skaitmeninį televiziją.

LG W2243 monitorius

LG džiaugiasi savo laimėjimu 16:9 ir siūlo įsirengti kino salę namuose. LG plačiaekranių 16:9 formato monitorių serija W43 garantuoja malonumą jūsų akims. Ryškus ir tikroviškas vaizdas, kurį užtikrina aukštos kokybės (1920×1080 p) raiška, ir funkcijų rinkinys pavadintas „Pramogų paketu” leis mėgautis patraukliu vaizdu visai šeimai.

LG W2243 LCD monitorius

Režimas „4:3 in Wide” gali rodyti senesnio tipo, 4:3 formatą naudojančių žaidimų ar filmų, vaizdą per visą ekraną. Taigi neteks daugiau kentėti žiūrint sumažintą ar tik ekrano viduryje rodomą veiksmą. Nuotraukų efektų funkcija „Photo Effects”, leidžia pasirinkti vieną iš keturių peržiūros efektų: įprastą, Gauso suliejimo, sepijos ar nespalvoto vaizdo.

LG W2243 LCD monitorius

LG serijos W43 monitoriai taip pat siūlo puikų kontrastingumo santykį. Skaitmeninio tiksliojo kontrasto „Digital Fine Contrast” santykis, kuris siekia 30000:1, leidžia puikiai pavaizduoti tamsias vaizdo vietas.

LG W2243 LCD monitorius

W43 monitoriai pasižymi ne tik kokybišku vaizdu, bet ir stilinga išvaizda. Jų suapvalinti kontūrai patrauks tuos, kurie rūpinasi, kaip monitorius įsikomponuoja į jų namų ar biuro interjerus. Elegantiškas, subtilių kontūrų W43 serijos modelių dizainas prideda rafinuotumo bet kuriam kambariui ar biurui.