Netikėtas šokolado panaudojimas

Ar kada susimąstėte, kad bus sveika dantis valytis šokoladine dantų pasta? Rimtai, čia ne juokai. Vieno universiteto mokslininkai teigia, kad kakavos pudros ekstraktas, esantis šokolade, gali būti natūrali alternatyva dantų pastos fluoridui.

Kur ritasi pasaulis? Tiek metų galvojome, kad šokoladas kenkia dantims ir še tau kad nori, – pasirodo jis gali stiprinti dantų emalį.

Coca pupelės

Ecosalon.com pateikia 15 būdų, kaip galima panaudoti šokoladą. Minėta dantų pasta – vienas iš jų. Šokoladą galima naudoti ir vietoje pinigų, kaip darė senovės majai. Hmm, gal verta pabandyti? Juk šiais laikais pinigų vis pritrūksta.

Coca

Žmonės, netveriantys nė dienos be mėsos ir šokolado, pasirodo, gali puikiai suderinti šiuos abu skonius. Tikras delikatesas – bekoniena šokolado apvalkale, mmmmm.

SPA

Mielos moterys, žinia jums. SPA procedūros ne tik atpalaiduoja, bet gali būti ir skanios. Vienas viešbutis siūlo

Šokinėti

Šokoladinio pieno vonias, kakavos pupelių pylingą, šokolado fondiu įvyniojimą kūnui ir daug kitų procedūrų. Galima pasijusti kaip pasakų pilyje. Nepamirškite, kad moterų oda taip pat mėgsta būti lepinama ir kakavos sviestu.

Taip pat kalbama, kad šokoladas pakelia nuotaiką ir jo sukeliamos emocijos prilygsta bučiniams. Jis stimuliuoja ir protinę veiklą, nes suaktyvina kraujo apytaką.

Likusius išradingus būdus rasite Ecosalon.com, o dabar bėkite nusipirkti plytelę šokolado ir jūsų diena praskaidrės!