PS8000 televizorius

Šis televizorius gavo THX sertifikaciją, kuri užtikrina, jog žiūrint bet kokį filmą jūsų namai virs kino teatru, nes garso ir vaizdo kokybė bus tokia, kokią ją norėjo pateikti filmo kūrėjai.

LG 50PS8000 plazminis televizorius

Naudojama „LG Ultra Brigzt Panel“ technologija pagerina vaizdo šviesumą, o juodą spalvą padaro dar gilesnę. Kartu su didele raiška bei dinaminiu kontrastingumu šis televizorius garantuoja itin realistišką vaizdą. Galėsite matyti, kas atsispindi jūsų herojaus akyse įtampos akimirką.

LG 50PS8000 plazminis televizorius

PS8000 dizaino ypatybė – berėmis ekranas. Tokį stiliaus posūkį sąlygojo žmonių prioritetas tiems televizoriams, kurie harmoningai įsilieja į interjerą.

LG 50PS8000 plazminis televizorius

Šis plokščiaekranis džiaugsmas turi „Smart Energy Saving Plus“ funkciją, kuri standartiškai diegiama į visus 2009 metų plazminių televizorių modelius. Taigi visi gamtos tausotojai ir ekonomiško vartojimo šalininkai meskite savo senus televizorius per langus ir bėkite pirkti naujų. Gamta jums padėkos.

LG 50PS8000 plazminis televizorius

PS8000 labai noriai bendradarbiauja su daugybe įtaisų, naudojančių „Bluetooth“ belaidį ryšį. Tai leidžia peržiūrėti nuotraukas ar klausyti muzikos iš mobiliųjų telefonų, prijungti bevieles „Bluetooth“ ausines.

P.S. Jis stilingas ir nusipelnė būti jūsų namų dalimi.