Netikėti faktai apie žmones, augalus ir gyvūnus

Atradome intriguojantį ir linksmą tinklapį – Jimbo, kuris pateikia 100 įdomių faktų apie žmones ir gyvūnus.

Atradimas ne tik linksmina, bet ir suteikia netikėtų žinių. Perskaitę ir papildę žinių bagažą, galite drąsiai reikštis vakarėlyje ir stebinti draugus savo išmone.

Braškės

Mes labai mėgstame braškes, jos tokios gaivios, sultingos ir skanios, o pasirodo tai net ne vaisius. Tikrieji braškės vaisiai yra maži geltoni grūdeliai jos paviršiuje. Tai, kas skaniausia, tėra tik žiedsostis, apaugęs minkštimu. Kaip manote, kas labiausiai mėgsta bananus? Beždžionės, pagalvojo dauguma jūsų, bet kaip bebūtų keista, šiaurės elniai irgi labai mėgsta bananus.

Jeigu dalyvausite žaidime „Kas laimės milijoną“, prisiminkite – katinas yra vienintelis naminis gyvūnas nepaminėtas Biblijoje.

Žaibas

Kas gi įdomaus parašyta apie žmones? Ogi, pasirodo, moters širdis plaka greičiau nei vyro. Gal todėl jos yra jautresnės ir emocingesnės? Čiaudint žmogaus širdis sustoja – nepatariame čiaudėti daug kartų iš eilės . Dar vienas faktas įrodantis, kad vyrai greitai išnyks nuo Žemės paviršiaus – egzistuoja 6 kartus didesnė tikimybė, kad žaibas nutrenks vyrą nei moterį.

Galime nudžiuginti smaližius: pasirodo šokoladas ne tik turi riebalų ir cukraus, bet ir daug vitaminų. Kai kurios šokolado rūšys turi daugiau vitaminų A,B1,B2, geležies, kalcio, kalio bei fosforo nei indelis jogurto ar porcija varškės. Įdomu kurios?

Geriau yra miegoti nei žiūrėti televizorių – tada žmogus sudegina daugiau kalorijų. Be to sapnai ir akių nevargina.

Likusį žinių bagažą teks pasikrauti patiems apsilankius Jimbo tinklapyje.