Keisčiausi automobilių modeliai

Svajonių automobilis – koks jis turėtų būti? Greitas? Juodas? Su rožinio kailio salonu? Su sūkurine vonia? Su laikikliu šampano taurei?

Zedign.com mus stebina keisto, netgi juokingo dizaino dešimties automobilių sąrašu.

Automobilis

Pirmasis eksponatas – Honda Puyo. Šio daikto, vadinamo automobiliu, ypatybės: varomas vandeniliu, neturi aštrių kampų, jo paviršius padengtas silikonu, kad sugertų šviesos spindulius, ir smagiausia dalis – vietoje vairo šis šedevras turi vairalazdę. Nejaugi taip atrodys ateities automobiliai?

Automobilis

Šis automobilis dar nepagamintas. Kol kas sukurtas tik jo dizainas vienam iš auto-žurnalų. Robertas Hoffmanas, matyt, jį kūrė įkvėptas kokio jonvabalio, nes panašus į jį tiek forma, tiek pavadinimu. Tai – Nissan Moon Buggy.

Automobilis

Skaidančią lėkštę primenantis automobiliukas galėtų tapti moterų džiaugsmu. Kodėl? Todėl, kad apvalusis jo korpusas sukasi į visas puses, o tai reiškia, kad galima pamiršti atbulinę pavarą. Be to Nissan Pivo 2 (taip jį pakrikštijo kūrėjai) ratai gali suktis 90 laipsnių kampu. Taigi jis gali važiuoti ne tik į priekį, bet ir šonu.

Automobilis

Bombardier Embrio metė iššūkį visiems dviratėms ir vienratėms priemonėms. Šis mažuliukas irgi varomas vandeniliu, turi naktinio matymo prietaisą ir aktyvius stabdžius, kurie patys taikosi prie kelio sąlygų. Valdyti jį paprasta kaip du kartu – kaire vairo rankena spaudžiamas gazas, dešine – stabdis.

Likusį šešetuką siūlome aplankyti Zedign.com.