10 turistų nenuvalkiotų salų

Kai parduotuvėje paprašai ne „Teleloto“ , o „Tele2“ bilietų, o salotų skyrelyje prašai majonezo be burokėlių, diagnozė viena – tau skubiai reikalingos atostogos.

Sala

Nustačius diagnozę, kitas žingsnis – maršruto parinkimas. Ir kadangi ieškojau kuo atokesnės vietos, nusprendžiau pasidairyti po salas. Negyvena sala – labai viliojantis variantas, tačiau apsistojau ties šiuo sąrašiuku.

Sala

10 puikių, dar turistų nenuvalkiotų salų – kas gali būti egzotiškiau? Tuo labiau, kad daugelio jų pavadinimą girdėjau pirmą sykį. Ar žinote ką nors apie Anegada, Cat Ba Island, Fakarava ar Vis ir Yap salas? Aš irgi iki šiol nieko apie jas negirdėjau.

Sala

Asmeniškai man labiausiai imponuoja Yap salos pavadinimas. Daugiau pasidomėjus paaiškėja, kad Yap sala yra vienas labiausiai intriguojančių maršrutų Mikronezijos salyne. Išvengusi didžiųjų valstybių kolonizavimo ir turistų antplūdžio ji išliko autentiška ir pasižymi individualumu.

Moterys vis dar dėvi sijonus iš žolių, o vyrai strėnas juosiasi ryškiaspalvėmis juostomis. Antikos laikus menantys akmenys čia naudojami kaip vietos susibūrimų ir švenčių vieta. Yap saloje gali pasirinkti – ar leisti dienas tarp žalių kalvų, girių, ar tyrinėti vandenyno koralus ir plaukioti kartu su delfinais.

Atrodo, aš jau pasirinkau. O kaip jūs – kur leisite atostogas?