LG ARENA – nepakartojamas daugialypės terpės pojūtis

Patikėkite, paėmę į rankas naująjį telefoną LG ARENA (LG-KM900), nenorėsite jo padėti į šalį. LG ARENA pakeis jūsų požiūrį į lietimui jautrius telefonus suteiks jums nepakartojamų akimirkų.

S-class UI telefonas

Be gausybės įvairių funkcijų, LG ARENA išsiskiria ypač novatoriška 3D S vartotojo sąsaja. Nesuklysite, jei šią sąsają pavadinsite revoliucine. Jums nereikės vargti nuolat ieškant reikalingos funkcijos ar mėgstamo muziko kūrinio. 3D S sąsaja yra tarsi trimatis kubas, kurį pirštu galima sukioti norima kryptimi.

S-class UI telefonas

Tokiu būdu vietoj 1 ekrano ir 12 meniu punktų aš gaunu beveik keturgubai daugiau – išsyk galiu valdyti 32 meniu punktus. Taip išganingoji trimatė S klasės vartotojo sąsaja man padeda rasti paprasčiausią ir greičiausią kelią. Labai dinamiška, spalvinga, judru ir intuityvu.

S-class UI

Taip pat žavi ir tai, kad telefono meniu galiu valdyti lengvais pirštų spustelėjimais, tarkime, iš pagrindų ištyrinėti ką tik padarytą nuotrauką. Tai leidžia daryti Floating Image Gallery funkcija. Tokia galimybė man labai praverčia, nes mėgstu fotografuoti, be to, su telefone įdiegta 5 megapikselių kamera galiu dar ir rankiniu būdu fokusuoti vaizdą.

Dėl galingo AMD procesoriaus trimatis meniu greitai reaguoja į ekrano prisilietimus, o tai ypač patogu naršant telefonu internete. Intuityvus trimatis meniu yra labai patogus ieškant kontaktų, daugialypės terpės bylų.