Plonas, įmantrus ir tikroviškas LH5000

Plonas kaip plekšnė, susilieja su natūralia aplinka, skaidrumu prilygsta vandeniui. Kas? Ne, tikrai ne žuvis.

LG 32LH5000 LCD televizorius

Tai dar viena LG naujovė – skystųjų kristalų (LCD) televizorius LH5000. Šis mažulis turi full HD TruMotion 200HZ technologiją, kuri rodo natūralų ir švarų vaizdą be menkiausių vaizdo užtamsinimų.

LG 37LH5000 LCD televizorius

Respect‘as tiems, kurie kuria inovacijas, o mes, susikėlę kojas ant sofos ir gurkšnodami žaliąją arbatą, galime mėgautis geros kokybės vaizdu. LH5000 vertas dėmesio ne tik dėl tikroviško ir gryno vaizdo, bet ir dėl minimalistinio dizaino – plonas, juodo blizgaus atspalvio paviršius. Priekyje įtaisyti garsiakalbiai, kuriantys gilaus ir dramatiško garso įspūdį.

LG 42LH5000 LCD televizorius

Jei norite taupyti elektros energiją, pakelkite savo kompiuterinių pelių uodegas. Informacija jums – šis televizorius turi „Smart Energy Saving Plus” funkciją, leidžiančią sumažinti energijos suvartojimą iki 73 proc. Pagrindinis šios funkcijos komponentas yra LG „Intelligent Sensor“, mažinantis energijos vartojimą ir leidžiantis pritaikyti televizoriaus apšvietimą prie kambario apšvietimo. Gudru, ką?

Prie šio akių džiaugsmo galima prijungti daugybe dalykėlių, pavyzdžiui, HD ar full HD įrenginių. HD DivX ir USB 2.0 suderinamumas leidžia peržiūrėti ypač aukštos raiškos kino filmus, kitą vaizdo medžiagą.

Televizoriaus LH5000 tikrai gali užsigeisti jūsų televizoriaus staliukas ar lentyna.