Šanchajus – rojus milijonieriams

Bent kartą per metus Šanchajų stengiasi aplankyti visi didžiausi pasaulio milijonieriai. Ir ne ik dėl to, kad po dešimtmečio jam prognozuojamas pasaulio verslo lyderio titulas ar vienas po kito auga dangoraižiai. Turtuolius traukia specialiai jiems skirtos parodos.

Šanchajus

Prabangūs vienetiniai automobiliai, malūnsparniai, jachtos, vilos, salos, juvelyriniai ir meno dirbiniai – visa tai ir dar daugiau tik išrinktiesiems. Čia pamatysi ir 30 karatų deimantus, ir auksines vonias, ir visa kita, ko net nesapnavai. Kaip tai atrodo, pamatysi čia.

Šanchajus

Tokios parodos milijonieriams – tikras rojus prabangos mėgėjams. Ir net nereikia už viską mokėti. Aukščiausios rūšies šampanu čia vaišinama nemokamai, kviečiama ragauti ir išbandyti pačias įmantriausias, keisčiausias ir rečiausias virtuves. Čia gali būti tikras, kad tavo vakarienė bus prašmatniausia, kad įsigytų rūbų, batų ir rankinių daugiau nedėvės jokia kita moteris.

Šanchajus

Milijonieriai žino, kad Šanchajuje bus pasirūpinta visomis jų juslėmis ir poreikiais. Jie čia išbando naujausias originaliausias pramogas, gali mėgautis tokiu poilsiu, kokio dar niekada neturėjo, pačiupinėti, apžiūrėti dirbinius, kuriuos anksčiau matė tik nuotraukuose.

Šanchajus yra vienas iš šešių pasaulio miestų, kur vienoje vietoje gali pamatyti ir įsigyti pačius prabangiausius pasaulio daiktus ir paslaugas. Panašias parodas organizuoja tik Maskva, Amsterdamas, Stambulas, Miunchenas ir Kortreikas Belgijoje.