Vietoj baldų – akvariumai

Prieš kelias dienas užsisakiau akvariumą, bet ne dėl to, kad būčiau didelis gamtos mėgėjas. Nieko panašaus. Šis akvariumas turėtų gerokai pagyvinti mano namų interjerą, Tai akvariumas – praustuvė, įmontuotas vietoj kriauklės.

Akvariumas

Akvariumai kaip interjero akcentas, nieko pernelyg nestebina, – standartiniai kvadratiniai ar apvalaini akvariumai atrodo gan nykiai ir nuobodžiai. Visai kas kita, kai jie įkomponuojami į baldus, buto sienas, tampa „gyvomis“ stiklinėmis pertvaromis.

Akvariumas

Negi nepulsi apžiūrėti akvariumo-stalo ar atsisakysi pasiūlymo išsimaudyti akvariume – vonioje. Tiesa, pastarasis variantas, nors ir labai viliojantis, tačiau kišenę paplonintų net keliolika tūkstančių JAV dolerių.

Akvariumas

Idėjų, kaip atnaujinti interjerą, pasitelkus akvariumą, – netrūksta. Galbūt kažkam akvariumas pakeis pabodusį televizorių, o kažkam padės pasisemti kūrybinių minčių, kaip, pavyzdžiui, moduliniai „Octopus Studios“ akvariumai, – šeši stikliniai rutuliai, sujungti vamzdžiais.

Akvariumas

Akvariumai keičia, gyvina ir viešąsias erdves. Lione sumanyta akvariumais paversti niekam nereikalingas telefono būdeles, išmoningesni akvariumais paverčia ir automobilius.

  • praustuvas

    Nu va čia tai daiktas! Kokia nereali praustuvo idėja! Aš labai tokio akvariuminio praustuvo norėčiau :), bėje, norėjau
    pasiūlyti mano atrastą labai naujovišką praustuvą, kuris taupo vandenį! Radau visiškai
    atsitiktinai, benaršydama. Manau gal kam patiks, žvilgtelkite:
    http://www.roca.lt/our-products/ww Jurgita