Kaip atrodysi pavasarį?

Pagaliau mėgaujiesi pavasario saule – nusimeti visus kailinius, šalikus ir storus megztinius, atsidarai spintą ir į galvą šauna tik viena mintis „Neturiu ką apsirengti“.

Džinsai dizians

Nepanikuok – viskas grįš į savo vėžias po pavasarinio apsipirkimo, o jo metu nepraleisk stilistų patarimų dėl drabužių ir aksesuarų, kurie šį sezoną yra tiesiog „must haves“.

Pavasarį mados

2009-ųjų pavasario mados klyksmas – suknelės. Bus madingos suknelės tiek su vienspalvėmis, tiek su margomis gėlėmis ir priderintais ryškiais aksesuarais, suknelės ir palaidinės su žmonių, ypač garsenybių veidais, taip pat gundančiai kaklą ir pečius atidengiančios berankovės ar palaidinės su viena petneša. Svarbiausias drabužių dekoravimo motyvas drugeliai. Nepamiršk jų – jie suteiks tavo stiliui romatikos ir akimirkos žavesio. Daugiau idėjų siūlo www.style.com „Must – haves“ dešimtukas.

Valentino pavasarį mados

Gera naujiena, jei mėgsti paprasta ir kasdienišką stilių, nes į madą grįžta džinsas. Žinoma, džinsai visuomet buvo ir bus madingi, tačiau šį sezoną – kaip niekad. Atrodysi madingai ir su tiesaus, ir su laisvo kirpimo ar plėšytais džinsais, tačiau labiausiai – iš spintos išsitraukusi 80-ųjų ar 90 –ųjų laikų džinsus.

Avalynė

Avalynė

Šį sezoną bus ultramadingi stambūs, ryškūs ir spalvingi aksesuarai: masyvios, afrikietiškais raštais išmargintos apyrankės, juvelyriniai dirbiniai su stambiais akmenimis ir etniniais motyvais. Ir nepamiršk batų – jei neturi, būtinai įsigyk batus su platforma ar spalvingais ornamentais. O dar geriau – dar vieną aukštakulnių batų porą su dirželiais ar kutais.