Masažai deimantais ir auksu

Pasirodo, deimantais galima ne tik puoštis ir puikuotis prieš kitus, bet ir mėgautis jų masažu.

Aukso masažas

Šio malonumo kaina viešai neskelbiama, tačiau tie, kurie sau gali tai leisti, ir nesigilina į „detales“. Deimantų masažas yra naujausias įnoringųjų žvaigždžių kaprizas.

Maža to, kad toks masažas – ne pats pigiausias būdas atsipalaiduoti, bet ir trunka jis gana trumpai. Susmulkinti deimantų gabaliukai ar jų pudra išdėliojami išilgai nugaros ir lengvai įmasažuojami į nugarą. Iš esmės tai ir viskas. Jie dar paliekami kelioms minutėms, kad reaguotų su oda ir neva ištrauktų žalingąsias medžiagas.

Deimantas

Vienaip ar kitaip šią pramogą pasiūliusi Kalifornijos kompanija “Spa on Location“ tikina, kad masažo metu panaudojama 1,5 karato deimantų. Su ja savotiškai varžosi kita Amerikos kompanija „UMO America“. Ji siūlovalomąsias veido kaukes iš 24 karatų aukso.

Nustebsite, bet tokios prabangiųjų masažų užuomazgos yra ir Lietuvoje. Tarkime, „Kristiana“ siūlo procedūrą su aukso serumu (pusantros valandos – 549 litai) ar kūno ir veido šveitimą deimantų ir perlų pudra (beveik 800 litai). Įdomu, ar tokia paslauga lietuvaičių dėmesio sulaukia.