Las Vegasas – banalu? Išeitis – Bora Bora

Jei ieškote originalios egzotiškos vietos, kur galėtumėte prisiekti amžinąją meilę, turėtumėte pasidomėti Bora Bora sala, kur klesti „vestuvinė“ industrija.

Bora bora sala

Jau dabar ji yra viena populiariausių vietų tuoktuvėms ir sėkmingai keičia nuvalkiotą ir pabodusį Las Vegasą.

Bora bora sala

Bora Bora sala, dažnai vadinama Ramiojo vandenyno perlu, yra įsikūrusi apie 280 kilometrų nuo Taičio, didžiausios Prancūzijos Polinezijos salos. Įsimintina vestuvių ceremonija pradedama didžiajame kurorto paplūdimyje, kuris išpuošiamas pagal vietinių papročius. Įsimylėjėliai aprengiami tradiciniais polinezijietiškais vestuviniais apdarais, jiems suteikiami polinezijietiški vardai, ceremonijoje dalyvauja vietiniai šokėjai ir tai tik pradžia…

Bora bora sala

Jei atvykėliams nepatinka šurmulys, jie gali susituokti paprasčiausioje baidarėje krištolinės lagūnos vandenyse ar koraliniame rife su egzotiškomis žuvimis, taip pat palydėdami saulę senoviniame Bora Bora uoste. Dažniausiai, kaip ir Las Vegase, poros čia nesudaro tikros santuokos. Jos mieliau tokiu būdu nusprendžia susižadėti arba sutvirtinti savo santuoką.

Bora bora sala

Bora bora sala

Panorusiems pajusti Bora Bora salos romantiką lietuviams tektų pakloti nemenką sumą – iš Lietuvos skrydis atsieitų apie 20 tūkst. litų porai. Pigiau bilietus galima įsigyti į Bora Bora skrendant iš Lenkijos ar Paryžiaus – apie 15-17 tūkst. litų. O tie, kuriems ši sala ne pagal kišenę, gali apsilankti netoli Vilniaus esančiame vasaros restorane.