Atsargiai, jus lenkia Batmanas

Kur pamatysi daugiausiai Ferrari, Porsche ar Lamborghini, jei ne Kalifornijoje? Prabangiuose kabrioletuose lekiančios Holivudo žvaigždės, estrados princai ir princesės…

Betmenas automobilis

Kalifornijoje turbūt daugiausiai ir keistų automobilių, matytų nebent kino filmuose ar komiksuose. Vienas toks keistuolis yra 1966 metų dragsteris, skirtas Batmanui – narsiajam Gothamo miesto superdidvyriui.

Betmenas automobilis

Originalusis „batmobilis“ buvo pristatytas šiemet Los Andžele. Jis sukurtas pagal konceptinį 1965 metų „Lincoln Futura“ modelį. Dragsteris turi beveik viską, ko reikia superherojaus automobiliui – agresyvias formas, benzininį pjūklą priekyje, porą parašiutų ir liepsnosvaidį gale, bei dar keletą atributų kovai su niekšais. Jei norite pasijusti žmogumi-šikšnosparniu, už tokį „žaisliuką“ teks pakloti 165 tūkst. dolerių.

Betmenas automobilis

Batmanas nėra vienintelis superherojus, turėjęs savo automobilį – matėme iš animacijos pasaulio brolių Wachowskių prikelto lenktynininko Speedo mašiną, agento Džeimso Bondo „Aston Martin“ ir kitus modelius.

Tad, jei per galinį veidrodėlį pamatysite žaibo greičiu atskriejantį „batmobilį“, skubiai traukitės į šalį. Juk nežinia, ar jus lenkiantis žmogus-šikšnosparnis nebus pamiršęs išjungti pjūklo ar liepsnosvaidžio….