LG KP500 sulaukė žiniasklaidos dėmesio

Sausio viduryje technologijomis besidomintys žurnalistai pirmieji Lietuvoje sužinojo apie mobilųjį telefoną LG KP500 – pirmąjį išmanųjį telefoną su jautriu ekranu, kurio kaina „nesikandžioja“.

LG KP500 telefonas

Spaudos konferencijoje LG atstovai pažymėjo, kad iš kitų šios klasės telefonų KP500 išsiskiria konkurencinga kaina, todėl šis modelis bus prieinamas daugeliui iš mūsų. Konkrečią šio telefono kainą galite sužinoti prekybos vietose.

Tačiau ne vien dėl kainos KP500 yra ypatingas. Telefonas turi 3 colių lietimui jautrų ekraną, todėl žiūrėti filmus, klausytis muzikos ar žaisti žaidimus bus nepaprastai smagu. Didesnis ekranas – didesnės ir piktogramos, todėl baksnoti ekraną yra paprasta ir patogu.

LG KP500 telefonas

„Active Flash“ vartotojo sąsaja leidžia vartotojui vienu prisilietimu lengvai pasiekti meniu ar lengvai ir paprastai pereiti į kitą meniu lygį. Lengva naudoti KP500 rankraščio atpažinimo funkcija leidžia siųsti tekstines žinutes nenaudojant klaviatūros. Galima rašyti sudėtinga kalba, pvz., kinų. Nuotraukų režime naudotojas gali redaguoti nuotraukas rašikliu.

Į telefoną įrašyti žaidimai naudoja judesio jutiklį, kuriam reikia akių, t. y. rankų koordinacijos. Taigi, žaisdamas žaidimus turėsite pamiklinti ne tik pirštus, bet ir ranką – telefoną reikės paversti į šoną, pasukioti ar greitai perversti.