Telefonas melomanui

Be muzikos neišgyventum nei dienos? Mėgstamų melodijų klausaisi namie, darbe, kelionėje, gamtoje? LG pristato stilingą naujieną tau – tikram melomanui.

Naujasis KM330 turi ploną korpusą ir pasižymi patogiomis naudoti funkcijomis. KM330 yra įmontuotas profesionalus audio procesorius, dar labiau pagyvinantis ir išplečiantis erdvinį garsą. Patikėkite, šis procesorius sukuria stulbinantį muzikos įspūdį.

LG  KM330 telefonas

Telefono korpusas pagamintas iš sidabro ir juodos spalvos kokybiško plastiko. Dėl elegantiško dizaino šis telefonas visada trauks aplinkinių dėmesį, kad ir kur Jūs būtumėte.
Muzikos klausymui skirti specialūs mygtukai, įtaisyti telefono viduryje ir šonuose. Jų pagalba galima paprastai valdyti muzikos klausymąsi ir tuo pačiu metu naudotis kitomis telefono funkcijomis – rašyti SMS žinutes, naršyti internete, fotografuoti.

KM330 yra galimybė įsidėti 4 gigabaitų microSD atminties kortelę, todėl telefone galima saugoti daugiau nei 250 muzikos albumų ir patalpinti daugiau nei 3 tūkst. fotografijų..

Telefone taip pat yra FM bangų radijas, stereo garsiakalbiai, specialus lizdas, leidžiantis padidinti atmintį telefone iki 8 gigabaitų. 3 megapikselių fotoaparatas leidžia įmažinti neužmirštamus Jūsų gyvenimo momentus. Nuotraukas į kompiuterį perkelti galima per standartinę USB 2.0 jungtį arba naudojant Bluetooth funkciją.